GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 14776429
nr 1477 6429
Tallrikar
4 st, Kina, diameter: 18-24 cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:38:13
300 kr
350 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr